BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANIN MESAJI
BAŞKANA ULAŞIM
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
BELEDİYE TARİHÇESİ
BELEDİYE MECLİSİ
ENCÜMEN
İHALELER
FAALİYET RAPORLARI
MÜDÜRLÜKLER
ESKİ BAŞKANLAR
KAMU HİZMET STANDARTI
STRATEJİK PLAN
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
KAYBETTİKLERİMİZ
OKULLAR
MUHTARLAR
KASABA TARİHÇESİ
e-BELEDİYE
e-Rehber
Nikah İşlemleri
CAMİLER
TARİHİ YERLER
SOSYAL TESİSLER
YÖRESEL
FOTOĞRAF GALERİSİ
GENEL BİLGİLER
İLETİŞİM FORMU
TELEFON REHBERİ
Ziyaret Belediyesi
» Kurumsal  » Eski Başkanlar
Eski Başkanlar



İzzet KAZANCI
01.08.1958-20.02.1959
Abdullah CELEP
20.02.1959-27.05.1960
Celal ELVER
27.05.1960-01.09.1962
Ruhi KABAKÇI
01.09.1962-10.06.1968
Ahmet YÜCEL
10.06.1968-09.12.1973
Ömer Lütfi YÜKSEL
01.01.1974-02.02.1974
Adem DANIŞ
03.02.1974-18.01.1978
İsmail KİBAROĞLU
19.01.1978-29.09.1980
Zeki ÖKELEK
05.10.1980-01.02.1984
Recep CELEBİ
02.02.1984- 01.04.1984
Bekir KAZANCIOĞLU
02.04.1984-02.04.1989
Mustafa BAYKARA
03.04.1989-03.04.1994
Ahmet YÜCEL.
03.04.1994-03.04.1999
Mehmet UYANIK
04.04.1999-02.04.2009
Ahmet Kemal DAYIOĞLU
03.04.2009.30.03.2014